05.11.2004 :: 22:09
Jeszcze troszkę o mnie: - Mam blond włosy i niebieskie oczy - moimi ulubionymi kolorami są: niebieski, żółty i zielony, ponieważ są takimi wyrazistymi kolorami, pełnymi życia - nie lubię szarego, bo to taki monotonny kolor, zero barwy ani odcienia - Lubię jeść pizze z przyjaciółmi w „San Biagio”, może być też inna niezdrowa żywność typu frytki, hamburgery itp. A i uwielbiam pierogi z serem!!!!!!!!! - Nienawidzę chińszczyzny, ani czerniny, ani grochówki - Uwielbiam spotkania, a nie znoszę nudy. Przeważnie nie umiem wysiedzieć u miejscu, lecz czasami lubię pochodzić wieczorem tylko z moim pieskiem, myśląc o niebieskich migdałach!!! - Uwielbiam wodę!!! Nie przeżyłam bym lata bez pluskania się w jeziorku! - Uwielbiam żeglować! Od najmłodszych lat pływałam z rodzicami na jachcie! - Zaganiacze i confidenty są u mnie na czarnej liście!!! - Bardzo lubię podróżować!!! Mogą być góry, ale może być i morze! - A i uwielbiam wycieczki klasowe!!! - Jak wiecie kocham swoją klasę!!! (Oczywiście są wyjątki) - Hip- hop, pop, r’n’b to muza jakiej słucham!!! - Lubię czytać książki, ale nienawidzę lektur szkolnych! - Internet it’s my live!!!